2019.07.29

Patronat Honorowy: Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego

Patronat Honorowy nad kampanią "Dom bez rachunków" objął Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego.

Wiodące organizacje branżowe w Polsce podjęły współpracę w celu popularyzacji wiedzy na temat budownictwa plus energetycznego. Celem kampanii jest wsparcie potencjalnych inwestorów, poprzez przedstawienie praktycznych wskazówek dotyczących projektowania, doboru i montażu instalacji OZE w budynkach jednorodzinnych.

Powstała kampania „Dom bez rachunków” cieszy się coraz większym wsparciem. Miło nam poinformować, że Patronat Honorowy nad kampanią objął Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego. 

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego podejmuje szereg inicjatyw, wykraczających poza tradycyjne rozwiazania w polskiej administracji publicznej. U źródeł innowacyjnego podejścia do zarządzania leżą założenia skutecznego, efektywnego i przyjaznego działania.

Impulsem do powstania kampanii był megatrend, jakim w budownictwie są instalacje fotowoltaiczne. Celem wspólnych działań jest promowanie wiedzy na temat budownictwa plus energetycznego oraz pomoc projektantom, architektom, instalatorom oraz inwestorom w zakresie doboru i projektowania systemu składającego się z instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła oraz zasobników ciepła, ciepłej wody oraz wentylacji w domach jednorodzinnych.