Koszty kredytu a oszczędności

Przy odpowiednich założeniach oszczędności powinny znacznie zminimalizować dodatkowe koszty kredytowe.

Przeczytaj
Ile kosztuje dom bez rachunków?

Koszt zależy od przemyślanego projektu jak i od firmy, która ten projekt wykona i jaka będzie jej marża za dodatkową metkę „Eko”.

Sprawdź propozycje w BOŚ BANK, które pomogą zbudować “Dom Bez Rachunków”, który będzie samowystarczalny energetycznie, komfortowy i tani w eksploatacji.

Czy oszczędności w takim budynku będą większe niż dodatkowe koszty kredytu?

Przy odpowiednich założeniach te oszczędności powinny znacznie zminimalizować dodatkowe koszty kredytowe natomiast należy pamiętać o tym, że w “domu bez rachunków” nie jest to tylko kwestia samych oszczędności, ale tutaj kupujemy bezpieczeństwo i niezależność, ponieważ w tym domu energia jest wytwarzana w pewnym stopniu na własne potrzeby przez dom. Istotny jest też komfort jaki ten dom daje przy użytkowaniu, czyli np. tutaj nie mamy żadnego kotła na paliwo stałe, który trzeba obsługiwać. Istotne jest też zdrowie ponieważ w tym domu zainstalowana jest wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Tutaj w zależności od zainstalowanych filtrów mamy możliwość oczyszczenia powietrza z najdrobniejszych zanieczyszczeń. Sam dom też nie przyczynia się do powstawania smogu, dlatego jest dużo bardziej przyjazny dla mieszkańców okolicy, jak również dla mieszkańców samego domu. Co istotne to również to, że dom znacznie zyskuje na wartości. Przy odsprzedaży klienci będą mogli część z tych pieniędzy na pewno odzyskać, ponieważ “domy bez rachunków” będą na pewno droższe i bardziej pożądane niż domy standardowe.  

Artykuł promocyjny